Прогулянкова коляска Espiro Pearl 09 Champagne Pearl
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага коляски | 10,2 кг |
| Высота спинки | 49 см |
| Возраст | Від 6 місяців до 4 років |
| Тормозная система | Гальмо-гойдалка на задній осі |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глубина сиденья | 23 см см |
| Довжина підставки для ніг | 25 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Диаметр передних колес | 17 см |
| Колеса | Пінополіуретан |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество колес | 4 |
| Максимальна вага дитини, кг | 22 кг |
| Поворотність коліс | Да |
| Розміри в розкладеному вигляді | 97-108,5x54x91 см |
| Розміри в складеному вигляді | 32x54x68 см |
| Тип | Прогулянкова |
| Ширина сиденья | 34 см см |
| Ширина шасі | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 600 ₴











