Коляска 2в1 Espiro Clodi 08 Fashionable Brown
Характеристики
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Вес люльки | 3.4 кг |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Диаметр задних колес | 29 см |
| Диаметр передних колес | 20.5 см |
| Основные | |
| Производитель | Espiro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага коляски | 11,6 кг |
| Вага рами з колесами | 7,9 кг |
| Возраст | Від народження до 4 років |
| Тормозная система | Гальмо-гойдалка біля правого заднього колеса |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колеса | Гелеві |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество колес | 4 |
| Максимальна вага дитини, кг | 22 кг |
| Можливість установки автокрісла | Да |
| Поворотність коліс | Да |
| Тип | Універсальна 2в1 |
| Ширина шасі | 60,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 26 100 ₴






