Стіл-трансформер 6в1 Terrio “Cosmo Maxi” з двома кріслами
Cosmo Maxi не займе багато місця як у дитячій, так і будь-якій іншій кімнаті. Що дуже часто актуально для сімей з невеликою житлоплощою. Це один із головних факторів того, чому комплект дитячих меблів Cosmo Max настільки популярний у нашій країні і не тільки.
Такі розміри є оптимальними для дітей віком від 1-го року. Що дасть можливість кожній дитині грати, вчитися, та розвиватися у комфортній обстановці. Тому, вирішивши купити набір дитячих меблів Cosmo Max, ви отримуєте масу переваг, які оцінять не тільки батьки, але і їх діти.
Розміри комплекту:
Столик:
⁃ висота – 67 см.
⁃ ширина – 107 см.
⁃ висота стільниці від підлоги – 51 см.
Крісла:
⁃ висота – 47 см./висота сидіння від підлоги – 24 см.
⁃ ширина – 36 см.
⁃ глибина – 42 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 22 кг |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1070 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Магнітна абетка | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Стільчик | 2 шт. |
| Шафа-пенал | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 899 ₴












