Дитячий електромобіль Caretero (Toyz) Mercedes Benz W166 Wine
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caretero |
| Країна виробник | Польща |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кліренс | 12.5 см |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Амортизатор, Колонки, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 160 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Wine |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 622 ₴












