Сімейний надувний басейн з сидіннями Intex 56475
Басейн сімейний із сидіннями (229x229х66 см) Intex 56475 – це квадратний дитячий надувний басейн для купання та ігор на свіжому повітрі в літні спекотні дні. Занурте своє маленьке чудо у захопливий світ пляжного відпочинку з надувним басейном Intex 56475 Сімейний. З розмірами 229*229*66 см, цей басейн стане ідеальним місцем відпочинку у спекотні літні дні для вашої дитини.
Якщо вам необхідно економити місце вдома, надувний басейн буде ідеальним варіантом, оскільки його легко здути і зберігати. Ви зможете зручно згорнути його і зберігати у складеному вигляді до наступного використання. Крім того, просте дно басейну дозволяє його встановлювати на будь-якій поверхні, навіть якщо вона нерівна. А завдяки зручній висоті 66 см, ваша дитина почуватиметься комфортно та безпечно, водночас отримуючи незабутній досвід перших водних ігор.
Крім того, басейн Intex 56475 виготовлений з високоякісного напівпрозорого, міцного вінілу, що забезпечує його довговічність, стійкість до пошкоджень та красу. Розмір чаші дозволить грати в басейні 2-3 дітям. І, звісно, додатковий бонус – це легкість його накачування та спуску повітря, що робить використання басейну простим та зручним.
Характеристики:
Вид: надувний басейн
Тип: відкритий басейн дитячий надувний
Вікова група: від 6-ти років
Форма: квадратний
Колір: синій з білим
Матеріал: високоякісний вініл
Товщина матеріалу басейна: 0.20 мм
Кількість камер накачування: 2
Об’єм води: 990 л (наповнення 80%)
Довжина: 229 см
Ширина: 229 см
Висота: 66 см
Габарити для встановлення: 229*229 см
Пакування: картонна коробка
Розмір пакування: 46*40*13 см
Вага: 6,5 кг
Виробник: Intex
Країна походження: Китай
Комплектація:
Басейн
Зливний клапан
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 229 см |
| Об`єм | 990 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 229 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴








