Прогулянкова коляска Lorelli Felicia
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Сходинка для старшої дитини, Антимоскітна сітка, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Бежевий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 50 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 41 см |
| Довжина у складеному вигляді | 64 см |
| Ширина у складеному вигляді | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 677 ₴





