Автокрісло Lorelli Mercury (0-36 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір | Рожевий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 75 см |
| Глибина сидіння | 35 см |
| Ширина сидіння | 29 см |
| Висота сидіння | 74 см |
| Вага | 6.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 817 ₴



