Автокрісло Lorelli Galaxy (0-36 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір | Червоний |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 73 см |
| Глибина сидіння | 34 см |
| Вага | 7.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321 ₴




