Автокресло Lorelli Jupiter + SPS (0-25 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 7 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Нерегульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 7.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 526 ₴




