Автокресло Lorelli Explorer (9-36 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Анатомічна подушка | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 171 ₴




