Автокрісло Ares I-Size 0-36 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | не знімний |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 12.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 844 ₴












