Дитячий комплект прямокутний столик з нішею та м’яким кріслом
Дитячий комплект: прямокутний столик з нішею та м’яким кріслом
Функціональний та стильний дитячий комплект, який чудово підходить для навчання, творчості та ігор. Прямокутний столик оснащений зручною нішею для зберігання іграшок, книг чи канцелярії, допомагаючи підтримувати порядок у дитячій кімнаті. М’яке крісло забезпечує комфортну посадку та підтримку спини дитини.
Стільниця виготовлена з якісного МДФ, а покриття виконане безпечними лакофарбовими матеріалами на водяній основі, що є екологічними та безпечними для дітей. Завдяки широкій палітрі кольорів столика та різноманіттю тканин для крісла, ви легко підберете ідеальний варіант під інтер’єр. Є можливість обрати висоту ніжок відповідно до віку дитини — від 1 до 7 років.
Характеристики:
- Форма столика: прямокутна
- Ніша для зберігання: є
- Матеріал стільниці: МДФ
- Покриття: фарби на водяній основі
Розміри стільниці:
- Довжина: 68 см
- Ширина: 50 см
Розміри крісла:
- Сидіння: 45 × 43 × 7 см
- Висота спинки:
- зовнішня: 32 см
- внутрішня: 26 см
- Матеріал оббивки: оксамитова тканина (велюр)

Наш менеджер з радістю допоможе Вам з вибором стільчика для вашого ЧАДА.
Контакти менеджера ➫ переглянути
Також слідкуйте за нами в Intagram: mokotow.com.ua
Більше товарів дивіться у нас на сайті: mokotow.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільчик |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Колір | Блакитний |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний, Білий, Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 450 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Оббивний матеріал | |
| Чохол спинки | велюр |
| Чохол сидіння | велюр |
- Ціна: 5 390 ₴








